Atribuită Cumpărare directă

Clin pt. geamuri 10*5.2940 Ace 1L. 10*5,7983 Domestos10*7.1430 Role hr. 10*8.8237 Mr.Proper 5*9.6640 Saci menaj 10*3.5293 Galeata mop 2*16,8603 Alcool sanitar Mona 0.5l 30*8.4033 Cif 5*5.2940 Sapun lichid 5*7.1427 Bref WC 5* 6.1344

Număr anunț
DA27070951
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORBU (CUI 9047538)
Furnizor / câștigător
ALCRIS ALEX SRL (CUI 15410483)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
732,87 RON
Valoare atribuită
732,87 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

732,87 RON

din 732,87 RON estimat