Atribuită
Cumpărare directă
JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Continut pachet - Gimnastica fonoarticulatori in imagini 1 buc - tva 5% - Kit pentru dezvoltarea atentiei si a memoriei 1 buc - tva 5% - Culegere de jocuri logopedice 1 buc - tva 5% - Cat este ceasul? Timp si activitati 50 de jetoane Usborn 1 buc - tva 5% - Azi, maine, acum si imediat 1 buc - tva 5% - Joc de memorie Tantino 1 buc - tva 5% - Marea carte a emotiilor 1 buc - tva 5% - 45 de jocuri pentru dezvoltarea vorbirii 1 buc - tva 5% - Exercitii de respiratie 1 buc - tva 5% Conform ofertei de pret din 18.08.2020
- Număr anunț
- DA27071375
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA ARGES (CUI 21760637)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,22 RON
- Valoare atribuită
- 792,22 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.