Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de Verificare tehnica periodica a instalatiei de utilizare gaze naturale cu lungime de 50 metri liniari (m.l.) si maxim 2 puncte de ardere. PRIME TEH 50 =400.00 lei -In situatia in care instalatia are o lungime mai mare de 50 metri liniari (pachetele PRIME TEH PLUS 50) la acelasi loc de consum, se vor factura suplimentar metri liniari (m.l.) aditionali inmultit cu pretul per metru liniar suplimentar. Metru liniar suplimentar verificare ( 150 ml x 5 lei ) =750.00 lei -Verificare tehnica periodica (VTP) pentru o centrala termica X 15 buc. VTP CT= 70.5-150kW / ( 15 Buc x 507 lei) =7605.00 lei -In situatia in care sunt peste 2 puncte de ardere la acelasi loc de consum, la pachetul DECA TEH PLUS, se va factura suplimentar pretul aferent punctului de ardere suplimentar (pentru serviciul de verificare tehnica periodica a IUGN). Punct de ardere suplimentare ( 13 Bu x 53 lei. ) = 689.00 lei Total=9444.00 lei Termen de plata 30 zile.
- Număr anunț
- DA27059711
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 50531200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.444 RON
- Valoare atribuită
- 9.444 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.