Atribuită
Cumpărare directă
1) Tip asigurare – CASCO; 2) Date despre asigurare/acoperiri – auto B 101 WAO / B 102 WAO / B 103 WAO / B 104 WAO / B 105 WAO - AVARII; FURT; AUTORI NECUNOSCUTI,VANDALISM,ANIMALE; ANVELOPE; AVARII ELEMENTE VITRARE; REGRES RCA ; ASISTENTA RUTIERA SILVER, EXTINDEREA RETELEI DE UNITATI REPARATOARE; 3) Fara FRANSIZE; 4) Valabilitate: 12 LUNI. 1) Tip asigurare – RCA; 2) Date despre asigurare/acoperiri – Raspundere civila auto B 101 WAO / B 102 WAO / B 103 WAO / B 104 WAO / B 105 WAO; 3) Valabilitate: 12 LUNI.
- Număr anunț
- DA27061335
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.