Atribuită Cumpărare directă

lavoar cu piedestal 3 buc., set fixare lavoar 3buc., baterie lavoar 3buc., sifon cu ventil 3buc., oglinda 3buc., racord flexibil 60, garnitura 1buc

Număr anunț
DA27079231
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 1326120)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837,17 RON
Valoare atribuită
837,17 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837,17 RON

din 837,17 RON estimat