Atribuită
Cumpărare directă
Stâlp metalic susținere indicator/indicatoare informare nume străzi, personalizat, țeavă rotundă cu înălțime 3 m. și diametru între 45-77 mm., capac (vârf) stilizat tip lance, zincat termic și vopsit în câmp electrostatic - preț produs-210 lei/bucată.Produsele vor fi furnizate in conformitate cu specificatiile si in locatiile indicate de reprezentantii desemnati cu implementarea contractului, din cadrul compartimentelor de specialitate ale autoritatii contractante- Politia Locala- Munteanu Ionut, fara alte costuri suplimentare fata de cele din prezenta achizitie.
- Număr anunț
- DA27067536
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- SIGERO S.R.L. (CUI 4193699)
- Cod CPV
- 34928472-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.240 RON
- Valoare atribuită
- 9.240 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.