Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie 15 pozitii NUMAR DE REFERINTA: Pachet produse de curatenie 20 pozitii PRET DE CATALOG: 1.680,46 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: 1 Pur Vase 750ml buc 20.00 2 Detratant ob sanitare 1L buc 12.00 3 Dezinfectant clor Activ Promax 5L buc 6.00 4 Domestos 750ml buc 10.00 5 Sol.geam 500ml Clin Pistol buc 10.00 6 Cloramina QuickJav 300capsule/cutie buc 6.00 7 Detergent manual 1,8Kg Dero buc 12.00 8 Bref WC gel odorizant 750ml buc 6.00 9 Bref WC odorizant solid 50ml buc 6.00 10 Mr Proper 1L pardoseli buc 12.00 11 Saci menajeri 35L 15/rola buc 8.00 12 Saci menajeri 120L 10/rola buc 10.00 13 Hartie igienica alba 2str 50m/rola buc 48.00 14 Hartie prosop 65m/rola buc 12.00 15 Burete canelat buc 8.00 mai putin Pachet dezinfectanti si antiseptice 5 pozitii NUMAR DE REFERINTA: Pachet dezinfectanti si antiseptice PRET DE CATALOG: 1.680,40 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 33631600-8 Antiseptice si dezinfectante (Rev.2) DESCRIERE: 1 Gel dezinfectant maini Hygienium 5L avizat buc 4.00 2 Alcool sanitar 500ml concentratie 70%Vorona buc 24.00 3 Dezinfectat multisuprafete 3L Lebada buc 2.00 4 Sanytol dezinfectant 500ml pulverizator buc 8.00 5 Dezinfectant pardoseli 1L Misavan buc 10.00 mai putin

Număr anunț
DA27057304
Autoritate contractantă
liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360,86 RON
Valoare atribuită
3.360,86 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360,86 RON

din 3.360,86 RON estimat