Atribuită
Cumpărare directă
NIPLU ZN 1''-2 BUC,TEU ZN 1''-1 BUC,ROBINET CR 1'' IE CU BILA-1 BUC,FILTRU Y 1''-1 BUC,DOP ZN 1''-1 BUC,RACORD PPR ALB 32*1''E-2 BUC,OLANDEZ PPR ALB 32*1'' E-1 BUC,COLIER TEVI 1''CU MANSON CAUCIUC-3 BUC,COT PPR 32-90-2 BUC,COT PE 32MM-1 BUC,CLAPET SENS BR 1''-1 BUC,POLITUB 32/10 BARI-10 M,RACORD PPR ALB 32*1'' I-1 BUC,TEAVA PPR 32+AL-4 ML,COLIER TEVI 1'' CU MANSON CAUCIUC-2 BUC,COT PPR 32-90-2 BUC,IZOLATIE 35-6 K-3 M,MUFA PP 110-4 BUC,TEAVA PVC 110 1M-2 BUC,TEAVA PVC 110 0.5M-1 BUC,LUBRIFIANT 150G-1 BUC,RACORD PE 32*1 FI-1 BUC,COT ZN 1''IE-2 BUC
- Număr anunț
- DA27065458
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 6873373)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,09 RON
- Valoare atribuită
- 261,09 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.