Atribuită Cumpărare directă

PERIE WC 2BUC,SACI MENAJERI 2ROLA,DETERGENT RUFE 2BUC,SOLUTIE VASE FAIRY 56 BUC,SOLUTIE PARDOSEALA 2L SANO 23BUC,DETERGENT PARDOSEALA 7BUC,TRIUMF BUCATARIE 5BUC,SOLUTIE INOX PULVERIZATOR 750ML 2BUC,DETARTRANT CLASIC NUFAR 800ML 8BUC,DOMESTOS 24H PLUS FINE FRESH 750ML 20BUC,SACI MENAJ 60L 10B 20 ROLA,SACI MENAJERI 35L 20ROLA,MOP 10BUC

Număr anunț
DA27096737
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Beius (CUI 25502754)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027,74 RON
Valoare atribuită
1.027,74 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027,74 RON

din 1.027,74 RON estimat