Atribuită Cumpărare directă

Amelioratori (tip Vegeta, Delikat) ambalare 1 kg - 49 kg*13 lei/kg f. TVA Arome alimentare (esențe rom, vanilie) ambalare sticluțe de 25ml - 120 buc * 0,90 lei/buc f. TVA Arome alimentare (zahăr vanilat, vanilină) ambalare la plic de 0.8 g - 500 buc * 0,45 lei/buc f. TVA Boia de ardei dulce, iute ambalare 100 gr - 50 buc*1,90 lei/buc f. TVA Borș instant - ambalare la plic de 200 gr - 156 buc*5lei /buc f. TVA Foi dafin- ambalare 100 gr - 50 buc*4lei /buc f. TVA Ingrediente (praf de copt, bicarbonat)- ambalare pungă 500 g -3 buc *2lei /buc f. TVA Sare iodată de bucătărie - ambalare pungă de 1 kg - 105 kg*1,2 lei /buc f. TVA Condimente - cimbru ambalare 100 gr -30 buc*1,80 lei /buc f. TVA Condimente - tarhon ambalare 100 gr - 10 buc*5 lei /buc f. TVA Condimente cârnați ambalare 100 gr- 20 buc*1 leu /buc f. TVA Dulceață fructe - ambalare galetușă de 1 kg- 35 kg*18,50 lei f. TVA Făină de porumb - ambalare pungă 1 kg - 50 kg*2,50 lei f. TVA Muștar de masă (iute, dulce) - ambalare borcan 280 gr.- 300 buc*1,70 lei / buc f. TVA Oțet alimentar din vin ambalare 1 litru- 53 buc*2 lei/buc f. TVA Piper negru măcinat - ambalare la pungă de 1 kg- 4 kg*28 lei/buc f.TVA Cacao pudră- ambalare pungă de 1 kg -23 kg *16,50 lei f.TVA

Număr anunț
DA27068144
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Furnizor / câștigător
CELLMAR SRL (CUI 8656435)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.181 RON
Valoare atribuită
4.181 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.181 RON

din 4.181 RON estimat