Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Reactivi Ref. 676/14.12.2020: 1. Difftrol (2N) 3 ml, cod produs: 2062203, UM: kit (2 x 3 ml), cantitate: 1, P.U. 284,00 lei / kit; 2. Difftrol (2L) 3 ml, cod produs: 2062207, UM: kit (2 x 3 ml), cantitate: 1, P.U. 284,00 lei / kit; 3. Difftrol (2H) 3 ml, cod produs: 2062208, UM: kit (2 x 3 ml), cantitate: 1, P.U. 284,00 lei / kit; Total: 852,00 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27077531
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852 RON
- Valoare atribuită
- 852 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.