Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet articole sportive ce contine 19 bucati geci personalizate: - Geaca SH100 X-WARM negru dama = 13 buc. (1 buc - 2XL, 2 buc. - XL, 3 buc. - L, 3 buc. - M, 2 buc. - S, 2 buc. - XS) - Geaca Drumetie SH100 X-WARM barbati = 6 buc. (1 buc - 2XL, 2 buc. - L, 3 buc. - M) - imprimare fata-verso cu sigla institutiei si text (Centrul Cultural Mioveni).

Număr anunț
DA27079975
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.256,69 RON
Valoare atribuită
3.256,69 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.256,69 RON

din 3.256,69 RON estimat