Atribuită Cumpărare directă

Furnizare laptop (Laptop 2-in-1 Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05, Intel Core i7-1065G7, 14 inch Touch, RAM 16GB, SSD 1TB, Intel Iris Plus Graphics, Windows 10, Graphite Grey) si mouse ( Optic Microsoft Modern Mobile, USB Wireless, Black).

Număr anunț
DA27064246
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.653,78 RON
Valoare atribuită
4.653,78 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.653,78 RON

din 4.653,78 RON estimat