Atribuită Cumpărare directă

Cleste de buloane / fer beton, drept, L=600 mm, Ø7 / Ø10 mm, buc 1, pret unitar 185,99 lei Foarfeca de tabla tip ideal, l=35mm / L=250 mm, buc 3, pret unitar 57,62 lei Set surubelnite combinate,maner polipropilena, nichelate, BUC 1 , pret unitar 31,85 lei

Număr anunț
DA27086434
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,70 RON
Valoare atribuită
390,70 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,70 RON

din 390,70 RON estimat