Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto-RCA, pentru autoturismele Dacia Duster cu nr. de înmatriculare B-108-GZN, serie VF1HJD40566041701, pe o perioadă de 12 luni, începând cu data de 21.01.2021 și Dacia Duster cu nr. de înmatriculare B-81-BRJ, serie UU1HSDCVG56815089, pe o perioadă de 12 luni, începând cu data de 14.01.2020” auto aflate în folosință în cadrul Instituției Prefectului-Județul Ilfov

Număr anunț
DA27056012
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247 RON
Valoare atribuită
1.247 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247 RON

din 1.247 RON estimat