Atribuită Cumpărare directă

tel: 0800 0800 77 Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006 Pretul de catalog ofertat de 3,84 lei, fara TVA, este pretul de vanzare cu amanuntul, de referinta, in statiile operate sub marca Petrom si OMV de catre OMV Petrom Marketing SRL, valabil de la data de 14.12.2020. Minimum 500 litri/luna; omvpetrom.licitatii@omv.com;

Număr anunț
DA27060727
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,84 RON
Valoare atribuită
3,84 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,84 RON

din 3,84 RON estimat