Atribuită Cumpărare directă

BATERIE CADA-DUS CU FURTUN FLEXIBIL. Montare pe perete. Limitator reglabil de debit. Iesire pentru dus 1/2 inch.

Număr anunț
DA27068738
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT VALCEA (CUI 27432582)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,30 RON
Valoare atribuită
342,30 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,30 RON

din 342,30 RON estimat