Atribuită
Cumpărare directă
CAMERA WEB LOGYTECH C310 Logitech C270, camera web pentru videoconferinta, rezolutie HD 720p, unghi de vizionare 60°, detectare miscare si supraveghere video, microfon cu tehnologie de reducere zgomot si indicator luminos. • Rezolutie video: HD 1280 x 720p @30fps • Rezolutie pentru fotografie: 2048 x 1536p • Unghi de vizionare: 60° • Autofocus • Motion detection: Functie rara pe camere web, detecteaza miscarile si inregistreaza video automat cand detecteaza miscare. Poate fi folosita si pentru supraveghere video. • RIGHTLIGHT 2 ™: Tehnologie de iluminare pentru spatii cu iluminare diversa, chiar si in camere intunecate • Pan, tilt, zoom controls • Face tracking • Logitech Webcam Software - Permite salvare de fotografii, inregistrare video, organizare fisiere media, programare pentru inregistrare video automata, setari imagine pentru timp expunere, luminozitate, contrast, culori si altele. • Compatibil cu aplicatii pentru apeluri video, precum Skype, Yahoo! Messenger, Gmail si altele. • 1 microfon omni-directional cu tehnologie de reducere zgomot • USB 2.0 certified • Universal clip - Se potriveste pe orice laptop-uri sau monitoare • Dimensiune: 71 x 31 x 24 mm
- Număr anunț
- DA27082615
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.