Atribuită Cumpărare directă

Harddisk SSD Seria 860 EVO Tip SSD Intern Form factor 2.5 inch Triple-level Cell Da Interfata SATA-III Suport NVMe Nu Capacitate 1 TB Controller Samsung MJX Viteze De Lucru Citire max. 550 MB/s Scriere max. 520 MB/s Random 4KB citire 98K IOPS max. Random 4KB scriere 90K IOPS max. Caracteristici Inaltime 6.8 mm Greutate 51 g Consum (activ) max. 4 W Rezistenta la soc 1500G MTBF 1.500.000 ore Temperatura operare 0 - 70 grade C Dimensiuni 100 x 69.85 x 6.8 mm (TBW) Total Bytes Written 600 TB Tehnologii Suport TRIM Da Suport S.M.A.R.T Da

Număr anunț
DA27098204
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.277,20 RON
Valoare atribuită
5.277,20 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.277,20 RON

din 5.277,20 RON estimat