Atribuită
Cumpărare directă
CUIER PERETE NUMAR DE REFERINTA: 225 PRET DE CATALOG: 98,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39136000-4 Umerase pentru haine (Rev.2) DESCRIERE: CUIER PERETE CAL I 9 Increase value Decrease value 98,00 882,00 EUROPUBELA GALBENA120L NUMAR DE REFERINTA: 224 PRET DE CATALOG: 190,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39224340-3 Pubele (Rev.2) DESCRIERE: EUROPUBELA GALBENA120L CAL I 3 Increase value Decrease value 190,00 570,00 EUROPUBELA 240L GALBENA NUMAR DE REFERINTA: 222 PRET DE CATALOG: 270,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39224340-3 Pubele (Rev.2) DESCRIERE: EUROPUBELA 240L CAL I PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27069672
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- CRIPART CRIS SRL (CUI 25836223)
- Cod CPV
- 39136000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.722 RON
- Valoare atribuită
- 1.722 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.