Atribuită
Cumpărare directă
SAC PP 500x1000MM 50BUC/SET 1 SET X 44,23 SAC PP 600x1000MM 25BUC/SET 2 SET X 25,01 SET PROFI-BOX DIBLU + SURUB SX 518525 1 SET X 55,78 BUTELIE OXIGEN 35741 1 BUC X 102,52 FOLIE DE PROTECTIE 0,02 MM 5x4M LT 07664 20 BUC X 4,66 LINE CUPLA CAUCIUC CU CAPAC 20 BUC X 7,42 STECHER SHUCKO CU INEL ALB 20 BUC X 2,51 CAPAC DOZA MIC CU CLEME 39-055 25 BUC X 0,75 ROLA 100M MYYM 3X1,5 H05VV-F 1 ROL X 167,23 TUB BERGMAN 13 3M 10 BUC X 1,25
- Număr anunț
- DA27062966
- Autoritate contractantă
- Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742,93 RON
- Valoare atribuită
- 742,93 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.