Atribuită Cumpărare directă

adaptor usb-3 x 36.13 kit acumulator -4x41.20 acumulator r3-4x15.10 baterie 9v varta-2x5.90 kit tastatura+mouse-7x125.2 baterie varta r3-80x1.70 barerie varta r6-98x1.68

Număr anunț
DA27083420
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.522,43 RON
Valoare atribuită
1.522,43 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.522,43 RON

din 1.522,43 RON estimat