Atribuită Cumpărare directă

Descriere Schelă fabricata in UE din aluminiu de cea mai buna calitate, usor de montat si folosit, Sarcina maxima 200 kg/mp conform EN 1004 Asamblare și dezasamblare rapida, fără scule. Cu 4 roti pivotante cu frana, diametru 150mm, reglabile pe inaltime cu 115mm Podest de lucru rezistenta la apa, cu suprafata anti-alunecare si cu pod de acces rabatabil. Sarcina maxima schela: 240 kg Cadre laterale cu trepte profilate pentru urcare in siguranta; podestul poate fi montat din treapta in treapta. Traverse de baza culisante; prin deplasarea laterala se permite asezarea schelei lipita de un perete chiar si in stare montata). Contravantuiri diagonale robuste din otel, ce impiedica deplasarea laterala a schelei In set cu doua estacade (brate de stabilizare); obligatorii conform EN 1004 la inaltimi de peste 6,5 m Suprafata ocupata la sol: 4,25 x 2,70m cu estacadele montate. Garantie 5 ani. Specificatii Greutate: 151 kg Dimensiune platforma: 0.60 x 2.00 m Sarcina maxima: 240 kg Inaltime maxima de lucru schela: 8.30 m Roti: Da Dimensiune schela: 0,70 x 2,00 m Inaltime schela: 7.30 m Inaltime platforma: 6.30 m Suprafata ocupata la sol: 2.70 x 4.25 m Garantie: 5 ani Set livrare Cadru lateral 2m = 6 buc. Cadru lateral 1m = 2 buc. Podest de esafodaj 2,0 x 0,6m cu trapa = 2 buc. Contravantuiri diagonale = 8 buc. Contravantuiri orizontale = 8 buc. Contravantuiri de baza = 2 buc. Traverse de baza culisanta = 2 buc. Bordura podest longitudinala = 2 buc. Bordura podest transverasala = 2 buc. Est

Număr anunț
DA27065196
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
44212310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.769 RON
Valoare atribuită
4.769 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.769 RON

din 4.769 RON estimat