Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 A75+A31 TEAVA FLEXIBILA VENTIL #8594045937381 #8595580560201 buc 10 10.8403 2 COT RACORDARE WC 90 #5998607353085 buc 2 22.605 3 CABLU MYYUP 2X0.75#2000000061719 ml 40 0.7983 4 BATERIE DURACELL AAK4 BASIC (4BUC-SET) #5000394076952 #5000394017641 buc 6 13.8655 5 DURACELL BASIC AA KARTELLA B12 (2BUC-PACK) #5000394004283 buc 1 4.1176 6 SURUB PT RIGIPS AF 3.5X25 buc 300 0.0336
- Număr anunț
- DA27083844
- Autoritate contractantă
- Școala Profesională Band (CUI 4323225)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,94 RON
- Valoare atribuită
- 282,94 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.