Atribuită Cumpărare directă

Stand TV SBOX FS-400, 32" - 70", Mobil, 40 Kg (Negru) Mini PC Minix Neo T5, Quad Core, Cortex A53, Android TV 9 Pie, 2GB RAM, 16GB, 4K ULTRA HD (Negru) Televizor LED Samsung 127 cm (50") UE50TU8502, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFI, CI+

Număr anunț
DA27084482
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880,66 RON
Valoare atribuită
2.880,66 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880,66 RON

din 2.880,66 RON estimat