Atribuită Cumpărare directă

DIV-Domestos 5L Buc 10 39.00 390.00 2 100867022 DIV-Inalbitor Domestos 5L Bid 2 35.00 70.00 3 G10039 DIV-Cif crema lemon 2L (6buc/bax) Buc 10 24.97 249.70 4 7518659 DIV-Cif APC Lemon 5L-pardoseli Buc 15 49.00 735.00 5 7519461 DIV-Cif detergent manual vase 5L (2bid/bax) Buc 8 40.27 322.16 6 1011870 Ecodes 15kg (30saci/palet) Buc 4 268.65 1,074.60 7 TGB60-20G Saci menajeri galbeni 60L/20buc (45role/bax) Buc 10 4.25 42.50 8 Tgb120lsuper-r Saci menajeri galbeni super-rezistenti 120L,10buc/rola Set 5 5.62 28.10 9 TGB240-10N Saci menajeri negri 240L/10buc (15role/bax) Rola 5 7.27 36.35 10 TGB60-50DCN Saci menajeri negri 60L/50buc (50role/bax) Set 100 4.35 435.00 11 61500869314224 Clorom 200 pastile Buc 40 50.00 2,000.00 12 1853306 VER-Laveta progressive antracit (100buc/bax) Buc 40 6.06 242.40 13 1853305 VER-Laveta progressive galben (100buc/bax) Buc 40 6.06 242.40 14 1853302 VER-Laveta progressive rosie (100buc/bax) Buc 40 6.06 242.40 15 1853304 VER-Laveta progressive verde (100buc/bax) Buc 40 6.06 242.40 16 7524116 "DIV-Laveta microfibra MyMicro albastra 35x35cm (20buc/set)" Buc 40 6.90 276.00 17 33111 Mop bumbac 250g (50buc/bax) Buc 15 4.74 71.10 18 ACE09 Mop bumbac albastru 300g Buc 10 4.20 42.00 19 21102019 Mop bumbac cu cap rosu 300gr Buc 10 4.20 42.00 20 34201 Coada lemn 1,2m cu filet Buc 20 4.08 81.60 21 3001067 Galeata ellisse un compartiment Buc 10 43.46 434.60 22 101100764 DIV-Det.lichid OMO horeca 5L Bid 2 49.00 98.00 23 18TA Matura de sorg Buc 12 13.23 158.76

Număr anunț
DA27075714
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. LIZUCA (CUI 17968509)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.557,07 RON
Valoare atribuită
7.557,07 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.557,07 RON

din 7.557,07 RON estimat