Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DETERGENTI: IGIENOL MULT.MAR V.DE 7 BUC, NUFAR PT FAIANTA 1L 4 BUC, EPACK LAVETA UNIV 34X 10 SET, DOMESTOS GEL LIME 700 11 BUC, ALUFIX SACI MENAJ 240 5 BUC, PERIND SET CURATENIE 5 BUC, ANA ALCOOL SANITAR 70 12 BUC, HYGIENIUM GEL DEZINF. 5 L 2 BUC, ACE BLENCH REGULARBOX 10 BUC, JASOL PAST.DEZINF.145 3 BUC, HYGIENIUM GEL ANTIBAC 2 BUC, MANUSI VINIL M 100BUC 4 BUC, AGORA SET MATURA+FARA 4 BUC, AJAX GEAM TRIPLE ACTI 15 BUC, TPS REZ.MOP BUMB.XXL 7 BUC, DOMESTOS PINE FRESH 11, IGIENOL DEZINF.UNIV.V 15 BUC, ARIEL PROF.CP TOL FRE 1 BUC, MANUSI VINIL L 100BUC 1 BUC. mai putin
- Număr anunț
- DA27087955
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 36 (CUI 17383423)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.374,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.374,85 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.