Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED, panou IPS, Full HD, diagonala de 23.8 inch, functie de reglare pe inaltime, pivotare, rotire, port VGA si HDMI, culoare negru

Număr anunț
DA27093452
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,76 RON
Valoare atribuită
1.090,76 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,76 RON

din 1.090,76 RON estimat