Atribuită Cumpărare directă

Violoncel marime 1/2 Flame Pro CG 001 1/2 Student Cello violoncel marime 1/2 din lemn de calitate. limba si accesoriile din abanos finisaj: lac lucios constructie robusta cu sunet excelent ideal pentru incepatori include: soft bag producator: Aileen

Număr anunț
DA27072138
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37313000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.074,78 RON
Valoare atribuită
1.074,78 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.074,78 RON

din 1.074,78 RON estimat