Atribuită Cumpărare directă

Folie A 4,folie laminator, chitantier 3 ex, cil. impr. Brother, cart. ton. Sams. 4300, cart.ton. HP

Număr anunț
DA27079988
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "FOGARASI SAMUEL" COMUNA GANESTI (CUI 29029048)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SERVICE S.R.L. (CUI 18217135)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537,82 RON
Valoare atribuită
1.537,82 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537,82 RON

din 1.537,82 RON estimat