Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITII MATERIALE STADION MUNICIPAL VULCAN:cizme imblanite-2BUC(MARIMI 37 SI 38),jacheta lucru premium-2 BUC(MARIMI M SI XL),pantalon lucru captusit- 2 BUC ( MARIME XXL),jacheta reflectorizanta- 3BUC(MARIMI 2 BUC XXL ,1 BUC XL), bocanci -2 PERECHI(MARIME 43), gresie canada alb -3 CUT, mop-1 buc, coada mop-1 buc, galeata cu storcator- 1 buc,matura- 1 buc, tub 18 w-6 buc,starter-12 buc,sifon pardoseala-1 buc,faianta F.E PROJECT-1 CUT,adeziv standard-5 saci, chit alb - 3 pungi,panza pendular-6 buc, derulator 50M 3*2.5- 1 buc
- Număr anunț
- DA27099370
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 18815000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.626,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.626,30 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.