Atribuită Cumpărare directă

V350-J-R34 - PLC HMI TOUCHSCREEN 3,5"" 20DI 24VDC

Număr anunț
DA27093334
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.552 RON
Valoare atribuită
3.552 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.552 RON

din 3.552 RON estimat