Atribuită Cumpărare directă

Pret catalog: 588, 17 lei plus TVA, Unitate de masura luna .curs euro : 4,8721 lei Atasat si oferta. Descriere : 1x Digi Internet Business 150 2x Digi Internet Business 90 1x Internet mobil Activ 1x Digi Tel Conect Grup 5 2x Digi Tel Conect 2

Număr anunț
DA27084153
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.058,04 RON
Valoare atribuită
7.058,04 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.058,04 RON

din 7.058,04 RON estimat