Atribuită Cumpărare directă

FAIRY SENSITIVE 5L BU 1 1 28,39 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 4 1 100,32 TEO BOUQ.DAISY/RELAXING S BU 3 1 2,40 TEO BOUQ.LILY/EXOTIC SAP. BU 4 1 3,20 TEO SAP.BOUQ.LILAC/MYSTIC BU 5 1 4,00 TEO SAP.HYGIENE 70G BU 3 1 2,40 ACE PROFESSIONAL INALB. 4 BU 1 1 12,50 CIF CR.LEMON 5L BU 1 1 66,76 CIF CR.ORGINAL 5L BU 1 1 66,76 ECONOM.DETE.SUPRA.AMB.ECO BU 5 1 80,50 SANO CLEAR DETERGENT GEAM BU 2 1 29,96 BREF POWER ACTIV OCEAN3X5 BU 5 1 63,00 DETERGENT LAVANDA SUPRAFE BU 5 1 80,50 GLADE SEN SPRAY REZ PEONY BU 1 1 9,42 GLADE SENSE SPR.AP.APPLE BU 3 1 27,96 GLADE SENSE SPR.AP.LAV.18 BU 2 1 31,10 GLADE SENSE SPR.REZ.LILLY BU 2 1 18,84 GLADE SENSE SPR.REZ.RELAX BU 2 1 18,84 EPACK LAVETA UNIV 34X38CM RE 3 1 9,81 FINO BURETE PROTECT.UNGHI BU 2 1 5,10 MULTI MAN CAUCIUC MIJL BU 6 1 21,72 DERMANET PEARL WHITE GLIC BI 3 1 84,33 JASOL DERMANET ECO UNIVER BI 1 1 22,00 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L BU 20 1 84,00 SERVETELE CUT.EXCL2STR150 CU 5 1 12,00 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 13 40 218,40 PROSOP V FOLD.2STR.5X200B BU 4 1 76,28 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 2B PG 10 1 30,70 IGIENOL DEZINF.UN.BL.4L BU 2 1 84,02 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 2 1 84,02 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 4 6 124,80 ECONOMIC SAP.LIC.PIELE SE BU 1 1 23,63 TOTTEX LAVETA BBC SET 5 B BU 2 1 42,00 AGR MATURA COADA+FARAS AN BU 1 1 25,20 AGORA COVOR DECONT. 60X35 BU 5 1 184,80 BOH COVOR DEZINFECT 45X75 BU 1 1 67,21 PLS COS GUNOI 60L GB MULT BU 1 1 71,42 COADA LEMN FILET 1,1M FI= BU 5 1 15,95 SELGROS MOP VASCOZA ECO 1 SE 2 3 17,58 TPS REZ.MOP VASCOZA

Număr anunț
DA27081116
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960,61 RON
Valoare atribuită
1.960,61 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960,61 RON

din 1.960,61 RON estimat