Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR 80G A4 - 100 buc HARTIE COPIATOR A3 80GR/MP - 3 buc BIBLIORAFT 7CM MARMORAT - 18 buc PIX SCHNEIDER K15 - 20 buc CARTON COLOR A4 160GR 100 COLI/SET PAL/ INTENS 10 buc

Număr anunț
DA27082258
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.666,60 RON
Valoare atribuită
1.666,60 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666,60 RON

din 1.666,60 RON estimat