Atribuită Cumpărare directă

consepand 5x1,10=5,50 solutie sobolani 6x5,60=33,60 surub 6x80 10x0,39=3,90 saiba 10x0,042=0,42 bec led 8x12,52=100,16 diblu 5x0,84=4,20 holsurub 4x0,38=1,52 conespand 8x1,60=12,80 levier 1x25,13=25,13 cozi lopata 6x10=60 sfoara 3x9,16=27,48 sfoara 2x 14,20=28,40 sfoara 2x13,36=26,72 banda izolier 2x3,78=7,56 surub ,piulita 10x0,08=0,80 surub 2x3,28=6,58 piulita 10x0,17=1,70 saiba 20x0,17=3,40 surub 20x0,84=16,80 cuie 1kg x4,96=4,96 burghiu1x11,68=11,68 surub 50x0,67=33,50 piulita 50x0,076=3,80 saiba 50x0,21=10,50 conespand 11x1.35=14,85 surub 10x0,82=8,20 banda 1x9,15=9,15 surub 2x0,67=1,34 suriub 2x0,71=1,42 piulita si saiba 4x0,25=1 pop nit 1x8,32=8,32 pop nit 1x9,16=9,16 surub 10x0,72=7,20 manusi sudura 1x25,97=25,97 negrese 50x0,06=3

Număr anunț
DA27104401
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41017085)
Furnizor / câștigător
BICONMAR SRL (CUI 8269161)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,70 RON
Valoare atribuită
520,70 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,70 RON

din 520,70 RON estimat