Atribuită Cumpărare directă

CARTE DE ACTIVITATI PENTRU COPII MICI. Diferente, careuri si alte jocuri amuzante - 6 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Cenusareasa, Motanul incaltat, Soldatelul de plumb. reeditare - 6 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Scufita Rosie, Alba-ca-Zapada, Spargatorul de nuci. reeditare - 3 buc. DISNEY. CATELUL NOROCOS - 3 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Monumente ale trecutului. Lectura si activitati. Magda Stan - 7 buc. FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu - 7 buc. MICII MEI PRIETENI. Holly Webb - 10 buc. FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu - 10 buc. VANTUL DIN LUNA. Eric Linklater - 3 buc. POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare - 3 buc. CLUBUL MICILOR GENII. 89 de probleme pentru experimentati. Nivelul 3. Mensa Kids - 6 buc. POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare - 6 buc.

Număr anunț
DA27102324
Autoritate contractantă
COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.666,70 RON
Valoare atribuită
1.666,70 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666,70 RON

din 1.666,70 RON estimat