Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform oferta nr. 231 / 14.12.2020 1 RANGE EXTENDER TP-LINK RE450 BUC 1 251.26 lei 251.26 lei 2 MOUSE GENIUS DX-110 USB 31010116100 BUC 4 21.01 lei 84.04 lei 3 MOUSE LOGITECH M185 910-002238 BUC 2 54.62 lei 109.24 lei 4 MOUSE LOGITECH M190 910-005908 RED BUC 1 63.03 lei 63.03 lei 5 MOUSE LOGITECH M190 910-005907 BLUE BUC 1 63.03 lei 63.03 lei 6 ACCES POINT UBIQUITI UNIFI OUTDOOR AC MESH PRO MIMO UAP-AC-M-PRO BUC 1 713.45 lei 713.45 lei 7 MOUSE ASUS TUF GAMING M3 P305 BUC 2 96.64 lei 193.28 lei 8 HDD 240GB SSD WD WDS240G2G0A BUC 4 123.53 lei 494.12 lei 9 SWITCH 24P UBIQUITI US-24 BUC 2 829.41 lei 1,658.82 lei 10 BATERIE LAPTOP BUC 1 331.93 lei 331.93 lei 11 CASTI BLUETOOTH GEMBIRD BHP-MIA BUC 1 54.62 lei 54.62 lei 12 PEN DRIVE 64GB SANDISK SDCZ48-064G-U46 BUC 3 46.22 lei 138.66 lei 13 PV ASUS 1GB GT710-SL-1GD5 BUC 1 174.79 lei 174.79 lei 14 HUB USB 2.0 GEMBIRD 7P UHB-U2P7-03 BUC 2 34.45 lei 68.90 lei 15 RUCSAC LENOVO b210 4x40T84059-LN BUC 1 53.78 lei 53.78 lei 16 PV SAPPHIRE NITRO 8GB DDR5 256B REF BUC 1 504.20 lei 504.20 lei TOTAL FARA TVA: 4,957.15 lei TOTAL CU TVA: 5,899.01 lei
- Număr anunț
- DA27073363
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN BRASOV (CUI 29382979)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.957,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.957,15 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.