Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Calculator de birou Milan 512,12digiti- 2 buc si PERFORATOR KANGARO PERFO 60-3 buc

Număr anunț
DA27098748
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,40 RON
Valoare atribuită
234,40 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,40 RON

din 234,40 RON estimat