Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Canon MF443DW ,dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare,), viteza 38ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi, memorie 1GB RAM, alimentare hartie 250 coli, limbaj de printare UFRII, PCL 5c, PCL6, imprimare de pe USB

Număr anunț
DA27085725
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI 23742734)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453,78 RON
Valoare atribuită
1.453,78 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453,78 RON

din 1.453,78 RON estimat