Atribuită Cumpărare directă

Stampila rotunda R 32 -1 x 72 lei = 72 lei Stampila rotunda R 24 -1 x 62 lei = 62 lei Conform fisier atasat.

Număr anunț
DA27067181
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
RAIS PRINT SRL (CUI 11161347)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134 RON
Valoare atribuită
134 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134 RON

din 134 RON estimat