Atribuită
Cumpărare directă
Dosar PVC Buc 20 2 Folie protectie A4 Noki/Daco 100/set set 2 3 Scotch 19x30/19x33 Buc 2 4 Scotch 48x60 br. Fforte Buc 3 5 Capse 24/6 EVO 750buc/cutie Buc 2 6 Banda corectoare Stanger All-Cover 5mm X 8m Buc 2 7 Fluid corector Stanger cu burete set 2 8 Cub adeziv 75x75mm 350f/360f,4cul pastel.EVOffice EV6C13 Buc 2 9 Notes 44x12.7,pl.color 5x20/set 5cul neon forma sageata Evo Buc 2 10 Pix cu gel Smoothy 0.7mm Buc 6 11 Biblioraft pl. 7.5cm cu colt metalic Buc 8 12 Marker perm.Centropen varf rotund 8566 Buc 4 13 Elastic bani 50gr Centrum 80266 Buc 1 14 Alonje PP.A5, Kangaro Buc 25 15 Hartie copiator A4 Briliant Orig./ Yellow/IK 80g Top 25 16 Cutter mic professional Ecada 50109 Buc 1 17 Cutii arhivare 15 cm Buc 5 18 SPE HP CF230A cartus toner BK Buc 4 Total lei fara TVA 697.65
- Număr anunț
- DA27094042
- Autoritate contractantă
- ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,65 RON
- Valoare atribuită
- 697,65 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.