Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta are in intentie achizitionarea urmatoarelor produse: 2 buc. Saprit protect plus 20kg Ecolab, 1016640 2 buc. TRIPLEX ENERGY PLUS 20KG Ecolab, 1015790 2 buc. Sapun lichid dezinfectant - MANISOFT 500ml Lotiune antimicrobiană pentru spalarea igienica a mainilor 3 buc. Dezinfectant SEKUMATIC FDR 5l, 3015790 2 buc. DETERGENT LICHID PENTRU TEXTILELE DELICATE SI WET CLEANING - Turbo Usona 20kg Ecolab, 1017480 conform ofertei aferente anuntului ADV1190917 din 15.12.2020
- Număr anunț
- DA27099632
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.370 RON
- Valoare atribuită
- 8.370 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.