Atribuită
Cumpărare directă
Diferenta mobilier la achizitia directa DA26991602/07.12.2020 conform ofertei nr. e-153.6299 / 10.09.2020 Produsele vor fi insotite de certificatul de GARANTIE/calitate/declaratie de conformitate. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.
- Număr anunț
- DA27088646
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.179 RON
- Valoare atribuită
- 7.179 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.