Atribuită
Cumpărare directă
Servicii complete GDPR pe baza de contract, tarif lunar, minim 24 luni. a) Elaborarea regulamentului intern de protectia datelor in conformitate cu Regulamentul European Inventarierea fluxurilor de date si a Elaborarea planului de masuri. Evaluarea riscurilor Evaluarea impactului Elaborarea planului de masuri. Elaborarea formularelor necesare b) Servicii Ofiter pentru protectia datelor Auditarea respectarii regulamentului, auditarea conformitatii cu legislaţia în vigoare Pregatirea sistematica a personalului in domeniul protecţiei datelor personale Monitorizarea si imbunatatirea procedurilor Intocmirea rapoartelor necesare Contact cu Autoritatea Naţională pentru Protecţia Datelor Personale. Propunere de noi masuri in cazul in care legislatie este modificata Conform necesar pentru anul 2021
- Număr anunț
- DA27093598
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
- Furnizor / câștigător
- PISAK COMPUTER SRL (CUI 5429845)
- Cod CPV
- 72330000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.