Atribuită Cumpărare directă

Servicii de pompieri de prevenire,interventie si salvare, conform Legii 307\2006, si Ord. 163\2007 Posed calificarea ca " Cadrul Tehnic PSI "si " Pompier Civil Profesionist

Număr anunț
DA27111471
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
Brancz Stefan PFA (CUI 37308310)
Cod CPV
75250000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat