Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie ferestre/usi- reparatia se va face prin lucrari de reparatie la 6 usi si 6 ferestre din aluminiu : - inlocuirea manerelor de la ferestre - inlocuirea sistemelor de inchidere/deschidere - inlocuirea manerelor de la usi - calararea sticlelor - reglajul usilor si al ferestrelor
- Număr anunț
- DA27097329
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
- Furnizor / câștigător
- INTERCORP HOLDINGS S.A. (CUI 15649422)
- Cod CPV
- 44221000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.