Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si revizie lunara, platforma autoridicatoare, la sediul ARCUB, conform prevederilor din PT R2/2010. Perioada prestare :ianuarie - aprilie 2021. Se va incheia un contract in acest sens. Prestatorul se obliga sa execute intretinere si revizie tehnica lunara - verificare, curatare, lubrifiere, efectuarea tuturor reglajelor, deranjamente in conformitate cu prescriptiile tehnice PT ISCIR aplicabile
- Număr anunț
- DA27086256
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- ACVE ÎNTREŢINERE LIFT SRL (CUI 38087005)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.780 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.