Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de spalare a autovehiculelor : 2 autoturisme, autoutilitara si microbuz scolar pentru o perioada de 12 luni. Frecventa de 2 spalari/ luna. 2 autoturisme x 2spalari/luna x 12 luni x 35 lei /spalare = 1680 lei / an 2 ( dube mari) x2spalari/luna x 12 luni x 50 lei /spalare = 2400 lei / an
- Număr anunț
- DA27094898
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
- Furnizor / câștigător
- CĂTĂ TRANS CARS S.R.L. (CUI 37745749)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.120 RON
- Valoare atribuită
- 4.120 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.