Atribuită
Cumpărare directă
BURGHIU SDS PLUS 6X100X160 2608680263 5 BUC BURGHIU SDS PLUS-1 8X100X160 2608680270 5 BUC BURGHIU SDS PLUS-1 10X150X210 2608680274 5 BUC SET 10 BURGHIE METAL 2607019442 1 BUC SET 4 DALTI LEMN 6-12-18-24MM LT25810 1 BUC BEC MASTER SON-T PIA PLUS 150W E40_2 4 BUC
- Număr anunț
- DA27100006
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44512910-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,84 RON
- Valoare atribuită
- 386,84 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.